Zakładamy konto z linku i uzupełniamy wszystkie dane (należy zwrócić uwagę, że konto bankowe, które wpiszemy przy rejestracji ma później służyć nam do wykonywania depozytów)

Weryfikacja odbywa się za pomocą ich pośrednika deutschepost, po założeniu konta dostaniemy maila z numerem identyfikacyjnym po którego wpisaniu w ich aplikacji rozpoczniemy proces weryfikacji w formie wideo rozmowy, jeśli ktoś kiedyś zakładał konta np w Bitwali to wie z czym to się je, na początku rozmowy będziemy pytani czy jesteśmy świadomi otwarcia konta w Finanzen Zero, potem musimy potwierdzić swoje dane, następnie należy pokazać przednią stronę dowodu i zgodnie z zaleceniem obsługującego pokazać hologram, oddalić. Nawet jeśli mamy problem z angielskim to jeśli trafi się spoko osoba to pokaże jakie dokładnie ruchy należy wykonać na swoim dowodzie. Potem to samo robimy z tyłem + wykonujemy selfie. Możemy dostać kontrolne pytania jak nasz kolor oczu, data urodzenia albo numer dowodu. Całość trwa z 2/3 minuty.

Po weryfikacji czekamy na otwarcie konta (między 24 a 48h – ja czekałem prawie 2 dni)

Po otwarciu konta możemy wykonać depozyt na nasze konto i rozpocząć handlowanie, należy wykonać 6 transakcji (koszt każdej to niestety 1 €) , możemy kupować akcje nawet po 0.5 €, sprzedaż i kupno liczy się tak samo więc możemy kupić 6 akcji, a następnie sprzedać (przy sprzedaży nie nalicza się 1 €)

Tutaj dostępna lista tanich akcji : https://www.tradingview.com/markets/stocks-germany/market-movers-penny-stocks/

Zgodnie z regulaminem na dopisanie bonusu mają 6 tygodni, osobiście sam czekam ale widziałem potwierdzenie otrzymania po miesiącu więc pewnie taki będzie czas oczekiwania. Promka pod pewnym znakiem zapytania ale firma z reputacją + depozyt wymagany niski więc warto spróbować dla bonusu.

Regulamin promocji : https://www.finanzen.net/zero/kunden-werben-kunden?_ga=2.171311712.174240703.1715006874-2073327838.1715006833