Bybit - Wikipedia

Znana większości giełda kryptowalut, która od marca 2023r wprowadziła swoją kartę. Promocja jest dla nowych i starych użytkowników, warunkiem jest nieposiadanie karty bybit.

Po wejściu w link klikamy Apply Here przy powyższym banerze

Podczas składania wniosku będziemy musieli podać swoje podstawowe dane, najważniejsze jest sprawdzenie czy na końcu wniosku w polu na kod automatycznie zaczytał się mój, jeśli nie to pole należy uzupełnić.

Należy również zamówić bezpłatną kartę fizyczną.

Pierwszy bonus 10 + 10 jest do zdobycia za wykonanie transakcji kartą (minimalna kwota wynosi 5 € ale zalecam wykonać na większą, na chwilę obecną działało np doładowanie revoluta za pomocą linku ale nie jestem pewien czy support będzie coś w tej sprawie zmieniał, najbezpieczniej jest wykonać normalny zakup)

Link do promocji : https://www.bybit.com/en/promo/global/bybit-card-referral

Kolejne bonusy rozpisane są tutaj :

Według regulaminu i supportu promocje łączą się.

Link do opisu promocji (jest ona limitowana do 10,000 osób ale póki co działa) : https://www.bybit.com/fiat/cards/campaign/bcard?source=fpush

Bonus dopisywany jest w około 14 dni w praktyce czasem wychodzi dłużej, obecnie sam czekam na dodanie więc ciężko mi stwierdzić ale w związku z tym, że już sporo osób otrzymywało już bonus za kartę wrzucam ofertę ale zaznaczam, że sam czekam na dopisanie ale póki co wszystko wygląda okej