Kriptomat - giełda z estońską licencją dostępna w języku polskim -  Kryptowaluty i bitcoin - Poradniki - Giełdy - Opinie

Kolejna aplikacja umożliwiająca handel kryptowalutami od 2018 roku. Twórcami platformy są inżynierowie ze Słowenii, którzy przed uruchomieniem Kriptomat brali udział w wielu innych projektach z walutami cyfrowymi.

Obecnie do zdobycia jest bonus 10 € w BTC oraz dodatkowe 5 € za skorzystanie z mojego linku. Warunkiem jest wykonaniem zakupu/sprzedaży na minimum 100 euro oraz przelew SEPA na dowolną kwotę oraz utrzymanie zakupionych kryptowalut przez 30 dni na platformie

Regulamin promocji 👉 https://kriptomat.io/referral-program/

Opłaty 👉 https://kriptomat.io/fees-and-limits/

Proces rejestracji typowy jak na giełdach, weryfikacja dwuetapowa (zdjęcie dokumentu + selfie)

Strona posiada nieciekawe limity w handlu (minimalna wartość wymiany między krypto wynosi zazwyczaj 25 euro) dlatego najlepszym sposobem na zgarnięcie bonusu jest depozyt SEPA na kwotę min 100 euro zakup BTC, a następnie sprzedaż wraz z bonusem do euro i wypłata lub wymiana do innej taniej w wysyłce kryptowaluty (LTC/XRP)

Do odbioru refbacku proszę wysłać datę oraz czas przyznania bonusu (odbywa się to zazwyczaj kilkanaście minut po spełnieniu obrotu) + metodę wypłaty, szczegóły w zakładce kontakt.